GLAS OCH KERAMIK / Glas / Blyinfattat glas 4647074
nr 464 7074
Blyinfattat glas
2 del, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] 56x42
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 16 april 2007
kl 17:34:23
100 kr
500 kr
250 kr
600 kr